фабрика м`яких меблів

032-291-17-17

032-291-17-19

068-136-50-05

050-315-71-36

vikom.09@gmail.com

М`які меблі

М`які меблі

Мабуть, усі погодяться з тим, що від того,наскільки зручними, якісними та стильними є м`які меблі у квартирі, вповні залежить наш настрій, емоційний стан і навіть здоров`я. Тож, на що слід звернути особливу увагу при купівлі м`яких меблів?

На сьогоднішній день існує велика кількість різних механізмів трансформації диванів та м`яких кутків. Хочемо звернути Вашу увагу на найбільш поширені та зручні системи трансформації.

Для механізму єврокнижки характерні прості та довговічні системи розкладання. Окрім цього, вони не потребують багато вільного місця між диваном та стіною. Відносно новим є механізм двопозиційної системи дивану-книжки, так званий "клік-клак". Виїзні механізми та "акордеони" більше підходять для просторих приміщень, оскільки довжина дивану у розкладеному вигляді сягає більше двох метрів. У таких диванів дуже зручне та рівне спальне місце. Але сьогодні найбільшим досягненням м`якого меблевого дизайну є модульні дивани. М`які меблі, складені з окремих модулів дозволять створити неперевершений індивідуальний ансамбль у Вашому помешканні чи офісі.

Також слід приділити увагу наповненню самого дивана. Найбільш надійними та довговічними є пружинні дивани. Якісний диван має значну кількість стальних пружин, які добре закріплені та мають прокладки з повсті, ватину, пінополіуретану чи кокосового волокна.Також слід приділити увагу наповненню самого дивану. Найбільш надійними та довговічними є пружинні дивани. Якісний диван має значну кількість стальних пружин, які добре закріплені та вкриті шарами войлоку, пінополіуретану та синтепону.

Завдяки втіленню на підприємстві сучасних технологій та використанню екологічно чистих матеріалів вітчизняного та зарубіжного виробництва, ми виготовляємо високоякісні та оригінальні вироби, які відповідають світовим стандартам якості та комфорту. Усі наші меблі проходять лабораторні випробовування на міцність, довговічність та екологічну безпеку.

За умови дотримання правил експлуатації, наші меблі впродовж багатьох років будуть окрасою Вашого помешкання чи офісу та створять у ньому атмосферу затишку та хорошого настрою.

Візитна картка нашої компанії - це власні оригінальні дизайнерські розробки, сучасні екологічно чисті матеріали, якісне та професійне виконання замовлення і все це за розумну та помірковану ціну. Ми сподіваємось, що ставши нашими клієнтами хоча б один раз, Ви станете нашими постійними клієнтами!

Ми прагнемо, щоб м`які меблі компанії "Vikom" допомогли отримати повноцінний відпочинок та створили комфорт і затишок у Вашій оселі.