Статті

Виготовлення м'яких меблів це складний процес з багатьма складовими, де використовуються різноманітні матеріали і дизайнерські рішення.

Продукція нашої фабрики

Для виготовлення наших меблів ми використовуємо деревину хвойних порід. Це забезпечує надійність в експлуатації протягом тривалого періоду. 

 М’які елементи наших диванів складаються з двошарового войлоку, пружинного блоку, поролону та синтепону. Така схема складання збільшує зносостійкість наших м`яких меблів і підвищує Ваш комфорт.

Асортимент оббивочної тканини, який ми пропонуємо, задовольнить смак будь-якого замовника. Ми пропонуємо понад 200 видів сучасної оббивочної тканини, 40 видів шкіри та більше як 100 видів високоякісного шкірзамінника різноманітної колірної гами та текстури. 

Ми забезпечуємо якісний збір меблів за розумною ціною. 

Кожен наш виріб проходить контроль якості на підприємстві для того, щоб Ви одержали добротний продукт. 
Виробничий процес відповідає вимогам Державного стандарту ГОСТ 19917-93.
Додатково ми надаємо гарантію на 18 місяці на всі свої вироби. Протягом цього терміну проводиться безкоштовне обслуговування наших меблів, а по закінченні гарантійного терміну - сервісне обслуговування протягом всього часу використання меблів.

Читати далі

Купуємо правильний диван

Ідучи у супермаркет чи найближчий гастроном, як ви плануєте розпізнати якісні продукти? Правильно, шукаєте продукт відомого вам виробника, перевіряєте дату виготовлення і термін придатності товару. І, звичайно, зберігаєте чек - якщо придбані консерви чи йогурти виявляться зіпсованими, ви зможете їх ..   .

Читати далі

М`які меблі

Мабуть, усі погодяться з тим, що від того,наскільки зручними, якісними та стильними є м`які меблі у квартирі, вповні залежить наш настрій, емоційний стан і навіть здоров`я. Тож, на що слід звернути особливу увагу при купівлі м`яких меблів? Мабуть, усі погодяться з тим, що від того,наскільки зручними...

Читати далі