Про нашу компанію

Меблева фабрика з 15-літнім досвідом у сфері м'яких і садово-паркових меблів.

Фабрика «Віком», яка заснована ще у 2001 році, увесь цей час успішно працює та розвивається, виготовляючи якісні, сучасні, стильні м`які меблі у місті Львів. Меблі для дому, кухонні кутки, меблі для кафе, дерев’яні меблі – зроблені з якісної сировини з використанням надійної фурнітури. Широкий асортимент меблів представлений власними дизайнерськими розробками, із поєднанням найкращих світових тенденцій.

М`які меблі виготовляються з високоякісної деревини, екологічно-чистих та якісних оздоблювальних матеріалів, пружинних блоків та змійки вітчизняних виробників.  Нашим замовникам ми пропонуємо великий вибір матеріалів оббивки - меблева тканина, шкірозамінник та шкіра, найрізноманітнішої палітри кольорів. При правильній експлуатації меблів їх довговічність гарантована. Продукцію торгової марки  "Віком" можна знайти в спеціалізованих меблевих магазинах міста Львів та інших міст України, при цьому можна замовити доставку за доступною ціною. Досить відкладати оновлення вашого інтер’єру, а про страх, що нові меблі залишать вас без копійчини, можете забути. Меблі фабрики «Віком» поєднують в собі стильний, новітній дизайн та розумну ціну.  Не потрібно відмовляти собі у задоволені запросити гостей через старенький диван чи знищену шафу. Ви зможете їх з легкістю викинути після того, як завітаєте в магазин меблів «Віком». Зміна обстановки та нові меблі у вашому домі можуть стати натхненням для змін у житті – нова робота, хобі, поповнення в сім’ї.

Спеціалісти фабрики «Віком» з радістю допоможуть вам правильно підібрати меблі, порадять як краще їх експлуатувати, щоб термін придатності був максимально довгим. Чекаємо вас «на нові меблі» у Львові.