Купуємо правильний диван

У наш час ми зіштовхуємось із тим, що  обрати собі бажаний товар стає дедалі важче. Ви можете подумати, що знаєте точно  чого хочете, але як тільки ви заходите в магазин або переглядаєте зображення в Інтернеті, стилі, форми  можуть стати приголомшливими. Заощаджуйте собі час, та гроші,використовуйте ці поради, щоб отримати чітке уявлення про те, що ви хочете.

1. Спочатку розгляньте розмір. Якщо у вас є велика вітальня, вам потрібно буде точно визначити, скільки місця повинен займати диван. Ви хочете поставити інші дивани або стільці? Хочете  кавовий столик? Якщо це так, простий диван, або один з невеликою L-формою, ймовірно, найкраще підходить. Якщо ви шукаєте диван, який стане фокусом вашої вітальні, шукайте круглої форми бенкетки, які займають трохи більше місця і забезпечують безліч сидячих місць.

Якщо у вас невелика вітальня, то вам знадобиться менший диван. З меншим простором, будь-який диван буде в центрі уваги, тому важливо вибрати те, що є практичним  та доповнює іншу  частину простору

2. Вирішіть, як саме буде розташовуватися диван. Успішна організація життєвого простору починається з аналізу вашого способу життя. Що ви робите найбільше в цьому просторі? Чи використовує ваша сім'я вітальню для відпочинку , перегляду телебачення та читання? Оточуйте свій диван  стільцями і подушками, щоб створити кілька зон для сидіння.

3. Визначте, яка форма краще підходить для кімнати. Тепер, коли ви визначили функцію свого дивана, прийшов час з'ясувати, яка форма допоможе йому виконати це завдання. L-форма відмінно підходить для відкритих зон, які необхідно розділити, наприклад, відокремлюючи вітальню від їдальні.Кругла форма трохи більш сприятлива для меншого простору, призначеного для використання в якості зони збору для груп людей, але також може бути ідеальною для медіа-кімнати.

4. Дослідження матеріалів обшивки. Що буде краще для вас? Естетика важлива, але функціональність грає ключову роль у виборі матеріалу для вашого дивана. Багато з нас хотіли б мати м'якенький, білий  диван - вони такі чудові, але дуже не практичні. Це може бути поганим вибором, якщо у вас є домашні тварини або маленькі діти, які можуть завдати серйозної шкоди.Шкіра - особливо в більш темних тонах - завжди в стилі, зазвичай добре зношується з віком і  легко  чиститься.

Тож надіємось, що після цих порад, вам вдасться придбати диван вашої мрії!